Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 12:13   #518
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

seawoman, podaj e-mail, to Ci przesle instrukcje..ale wysle dopiero w poniedzialek..

limonka, slabe ma te parametry... w porownaniu z rio pro na przyklad...
Light fluence (J/cm2): Body attachment: 2.5-5.6, Precision attachment: 2.6-5.9
Light spectrum: Body attachment > 570nm, Precision attachment > 600nm

niby lampa starcza na 100.ooo blyskow... ale moim zdaniem jest cienki.. Fakt, ze jesli sie poczyta na beautyplanet.pl o RioPro, to nie wiadomo czy 25 J jest na cm kwadratowy, czy trzeba te wartosc podzielic przez 4 czy 5 cm jakie ma lampa i wtedy mamy ilosc dzuli na 1 cm.. Niby wszystkie instrukcje podaja juz wartosci przeliczone na 1cm kw. No i rio pro ma dlugosc fal 1100 nm jesli sie nie myle..
Ja tez mialam dylemat co wybrac rio 8000 czy rio pro, ale stwierdzilam, ze jak mam wydac kupe kasy, to niech to bedzie porzadna inwestycja, bym chociaz byla pozniej zadowolona z efektow! Bo co mi z tego, ze zaoszczedze 300-400 zl a efekty mierne?

erythrea, fajny ten artykul! Wydaje sie rewelacyjny ten laser neodymowy! Slyszalam o Light sheer, ale ten Nd to musi byc super sprawa! Mysle, ze za 5 lat bedzie bardziej powszechny i tym samym stanieja te zabiegi!
Slyszalam, ze zabiegi laserem starczaja nawet na 2 lata no a potem znow wszystko odrasta.. Ciekawe, czy po takim neodymowym tez odrosnie..

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2012-10-12 o 12:17
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując