Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 12:17   #478
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
własnie widziałam Twój obszerny wpis na fb, masakra
jak ja biegłam to spoko, nawet pusto było, ale tuż przede mną jechał radiowóz -możliwe, że zjeżdżał już z trasy a za nim już kierowcy pozwolili sobie wciąć się do ruchu
a dziś czytałam komentarze pod art, na kurierze lubelskim - znowu całe miasto zablokowane, bo grupce ludzi zachciało się pobiegać

i co z czasami netto? coś nie podają kiedyś podawali nawet ten z 5 kilometra
i fotobudki nie było czy nie zauważyłam?
Mój obszerny komentarz spotkał się z jeszcze obszerniejszym komentarzem cyt. "życie ;-)"
Spoko, mi nie jest szkoda tak bardzo tego straconego czasu, ale jakby ktoś biegł na 40-45 minut to by pewnie inaczej mówił. Chociaż ja Głęboką biegłam w tempie 5.50-5.55 / km, a na Nadbystrzyckiej za samochodami nagle skoczyło do 6.20. Nie dość, że zwolniło, to jeszcze wybiło z rytmu
Mnie najbardziej wkurzyło to, jakie to było zagrożenie, bo był moment, że biegłam między jednym a drugiem samochodem. No kuźwa! Niechbym się potknęła, zemdlała, to wątpię czy gość szorujący mi samochodem po piętach wyhamowałby
Brak czasów netto to porażka, szczególnie po wprowadzeniu stref. Mi według zegarka wyszło o ok. 2 minuty mnie niż czas brutto. To DUŻO. To ci, którzy startowali na samym końcu pewnie by mieli ze 3 minuty w plecy. Bez sensu, czas brutto jest miarodajny dla ok. pierwszych 50 osób.
Co do niezadowolonych- ludzie, który tyłki przyrosły do foteli samochodowych i kanap w domu zawsze będą narzekać i ja już tych komentarzy nie czytam nawet. W Lublinie i tak jest lajcik, bo 4 dyszki, 4 Chęć na Pięć, maraton i półmaraton, łącznie 10 biegów. W Warszawie rocznie jest podobno ok. 60, więc wychodzi 1 z kawałkiem na tydzień :-D I to nie biegi po 1000 osób, a po kilka tysięcy

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2016-02-01 o 12:18
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora