Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2019 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-09, 09:41   #3272
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej [emoji16] zapisałam się na ślubne paznokcie, znalazłam salon w którym robią cuda [emoji3]
Dogaduje też szczegóły w sprawie dekoracji kościoła z drugą para, musimy przez telefon bo oni zjeżdżają przed samym ślubem. Musiałam zrezygnować ze swojej kwiaciarni [emoji21] szkoda, a ta Pani tak pięknie stroiła ale kompromis musiał być
I zaczęłam robic winietki [emoji3]

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hej! Zawiozłam wczoraj suknie do krawcowej, ale w sumie wyszło średnio, bo pytałam, czy może być po 16 i powiedziała, że pewnie ( założyłam, że nie muszę być o konkretnej godzinie). Dojechaliśmy na 17, bo miasto całe rozkopane i akurat podjechała druga dziewczyna, która była na 17 i było szybko szybko. W ogóle średnio miła była ta krawcowa, tak jakby miała problem, że jednak nie szyłam u niej tylko kupiłam gotową. Całość trwała 7 minut, ma mi tylko przeszyć zamek i wyczyścić suknie. Mówiła też że suknia jest nawet za krótka do moich butów, ale to może i dobrze, bo szybko chce zmienić na niższe. Choć oczywiście teraz będę się tym przejmować, że jest za krótka.:palą:

Zaczęłam wczoraj robić brokatowe wazony, już prawie mam 3.

A dziś znów jedziemy oglądać mieszkanie. Dziękujemy za relacje! Ale masakra z tą wizażystką. Dobrze, że ostatecznie wszystko było perfekcyjnie!Jasne, zapraszamy . Opowiedz coś o Was.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kicha z tą krawcowa, dobrze że masz nie dużo do zrobienia. Ja swoją oddalam 2.5 miesiąca temu i cisza, podobno do połowy lipca ma być gotowa [emoji3]

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Hejka! Opowiedz nam coś więcej o Was

O rany z tymi poprawkami ja się tak swojej boję jak będzie wyglądac, bo mam wrażenie że przy wyborze i teraz przymierzyłam tak samo wielką suknie




Meggie masakra z tą makijażystką, ale dobrze że dało się uratować wszystko




Dzień dobry!
Ja wczoraj kupiłam jednak inną suknię na poprawiny, tamtą odeślę bo na szczęscie dużo czasu tak poza tym to mam kolejne odmowy serio, w głowie mam coraz częsciej myśl ze bez sensu to wszystko.
Teraz strasznie dużo osób odmawia [emoji3] nam na razie odmówiła garstka, ci co wiedziałam. Większość twierdzi że będzie, zobaczymy za miesiąc jak będzie czas potwierdzenia [emoji2] aż się boje że przyjdzie większość i będę musiała usadzić ich na takiej sali wyżej a niezbyt mi się to widzi

Dziewczyny od jakiego wieku dawałyście dziecia krzesła? Mam dużo dzieci w wieku 2 lata, półtora roku i nie wiem jak to ogarnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując