Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Orbitrek cz. II
Wątek: Orbitrek cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-23, 15:45   #300
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Na redukcji 1700? Ja na redukcji jadłam ok 1100/1200 i to było chyba za mało. Na utrzymaniu jem ok 1600 i gdyby nie imprezowe wyskoki to pewnie byłoby super
Koleżanka wróciła od dietetyczki, podobno bardzo dobrej i rozpisane ma posiłki na 1500 kcal dziennie, i ona nie chce chudnąć tylko utrzymywać swoja wagę. Tak więc 1700 na R wydaje mi się strasznie dużo
Ćwiczę prawie codziennie, a poza tym mam pracę fizyczną.
Dziewczyny na SFD tak mi wypisały. Tam dziewczyny ćwiczące by utrzymać wagę jedzą 2000 kcal dziennie. Poza tym we wszystkich kalkulatorach pokazuje mi, aby utrzymać wagę muszę jeść 2300 kcal, więc z redukcją 1700


Cytat:
Napisane przez milena1706 Pokaż wiadomość
O nie wiedziałam, że jest juz założony temat o orbim i założyłam nowy temat ale mam nadzieje, że ktos tutaj mi odpowie na to pytanie. Jak myślicie będą efekty chodzi mi o spadek parę cm z ud i brzucha jeśli będę co dwa dni jeździła na orbim 60 min na najlżejszym obciążeniu a w te dni co nie ćwiczę na orbim będę ćwiczyć bardziej takie ćwiczenia na rzeźbienie na nogi, pośladki i brzuch. Czy lepiej jeździć na orbitreku codziennie ? Jak je u Was czy któraś z Was ćwiczyła co drugi dzień na nim i widziała efekty?
Myślę, że na zmianę będzie lepiej. Wzmacnianie mięśni jest bardzo ważne
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując