Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-03, 17:27   #99
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Melduję się w nowym wątku bo stary troszkę zaniedbałam i teraz będę starała się być na bieżąco

Hosenko śliczne lakiery maniaczko

Yasiu śliczne Macowe cudeńka, co powiesz o pudrze i o tym czymś w słoiczku, co to ?? Jesteś zadowolona z pędzelka?? Ja go ubóstwiam

Silluś kochana ale piękności upolowałaś!! Daj znać jak pędzelki bo widzę, że to Mario Luigi, jak włosie ?? A te paletki jakie piękne, jesteś zadowolona, jak z intensywnością kolorów ??
Widzę, że jesteś minerałoholiczką Widzę pędzelki EDM- lubię je a Ty?? Widzę czy mi się zdaje, że widzę pędzel do różu, gdzie upolowałaś ?? Jesteś zadowolona z minerałków??
Śliczne nowości z Essence i My Secret, tak Ci się spodobała ich baza pod cienie?? Jesteś zadowolona z niebieskiego sypańca ??
Śliczne cienie z Inglota, te Vertigo mam takie same Są moim zdaniem całkiem fajniutkie! A zdradź numerek tej szminki z Inglota Ale Cie zasypałam pytaniami prawda ?? Już doczytałam numerek pomadki

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Agnieszko k, super aktualizacja, co to za puder brązujący na pierwszym zdjęciu, ten potrójny ?? Pięknie wygląda

rzyrafko
piękne lakiery widzę też cień z Pierre Rene, na który się czaje, śliczny ma kolorek, pokażesz na sobie ??

Ishi śliczna aktualizacja Też mam te ozdoby kolorowe z Essence, ale używam ich do makijażu
Widzę, że masz też mój ulubiony puder brązujący z Essence, czy też zakochałaś się w jego pięknym zapachu ??
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-09-03 o 17:34
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując