Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VI
Wątek: Essence cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-06, 17:02   #1060
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Właśnie. Jak maca to niech kupi albo oznaczy jako tester. Mnie tam nie obchodzi czy to macała na moich oczach czy też gdzieś w ukryciu - bardziej mnie obchodzi to że później kupię zgęstniały lakier, pomaziane cienie albo jeszcze coś gorszego.
A propos tego macania - pewnego dnia wysłałam Mojego po lakiery z ITW. Nie było ich, więc spytał panią, czy nie ma czegoś schowanego. Pani przyniosła pudło, z którego wybrał po jednym lakierze z każdego koloru. I w domu się okazało że Chakra była testowana (lakier nie stał na półce!) - były na gwincie pod zakrętką chamskie zacieki od ocierania pędzelka, a jak lakier odstał spokojnie swoje i spłynął to nie było w nim z pół cm lakieru. Można się domyślić mojego stanu ducha w tamtym momencie.

Przy okazji donoszę, że przy metrze nadal nic (poza tym, co Aggie wczoraj pisała).


Ishi twoje swatche mnie chyba przekonały do fioletowego tuszu, choć zawsze uważałam takie coś za niewidoczne na ślepiach badziewie. A mogłabyś powiedzieć, czy po pociągnięciu tym tuszem rzęs pokrytych wcześniej tuszem czarnym widać ten fiolet? Może mogłabyś zrobić fotkę?

Edytowane przez emha
Czas edycji: 2010-10-06 o 17:08
emha jest offline Zgłoś do moderatora