Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-09, 17:21   #2096
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 237
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Pokaż wiadomość
no ja po moim dziewiczym farbowaniu sklepowka tez nie dam sie juz do niej przekonac dlatego zajrzalam na to forum i tak poprzez lekture + odpowiedzi od Was poglebiam swoja wiedze i mysle ze profesjonalne farby to najlepsze rozwiazanie....
Endorfina123 a masz moze zdjecie swojego kolorku w sztucznym swietle ?? przepraszam ze tak mecze
Veroniqe22 ja kiedys znalazlam cos takiego :
Stopień, czyli pierwsza cyferka numeru farby:
1 czarny
2 bardzo ciemny brąz
3 ciemny brąz
4 brąz
5 jasny brąz
6 ciemny blond
7 blond
8 jasny blond
9 bardzo jasny blond

Odcienie, czyli kolejne dwie cyfry. Cyferka na drugim miejscu oznacza, że barwnika jest więcej. Cyfra na trzecim miejscu oznacza, że jest to tylko połysk tego odcienia:
0 kolor naturalny (np. 700 to po prostu blond)
1 świetlisty
2 opalizujący
3 złocisty
4 miedziany
5 mahoniowy
6 czerwony

Czyli nasz przykładowy Czarny Imbir, z numerkiem 353, to ciemny, mahoniowy brąz ze złocistym połyskiem. Wcale nie czarny ;P

moze sie przyda

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

aaaaaa i zapomnialam Endorfina123 mozesz przypomniec czym dokladnie farbowalas teraz ??
Ja znam oznaczenia farb ale w drogeryjnych się to nie sprawdza w 100%... dlatego pytam. Tak samo jak .11 w niektórych farbach to niebieski w niektórych zielony a na czerwień mi to nie wygląda..

A co do Endorfiny to nawet Ci wczoraj pisałam o jej Alfaparfie wiec cofnij się jedna strone..
Veroniqe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując