Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzęsy do nieba jak z reklamy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 22:56   #20
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bezpieczna odżywka do rzęs

Dzięki za odpowiedź. Używałam już kilku odżywek z grupyz tym składnikiem. Efekty, jasne, zauważalne. Ale zaczęłam coraz częściej odczuwać dyskomfort. To nie było nagłe" bum" , ale nadwrażliwość na światło, lekka różnica związana z ostrością widzenia, częstsze uczucie zmęczenia oczu. Zaczęłam szukać w sieci i owszem- takie mogą być skutki uboczne tych substancji. Uznałam, że dość niefrasobliwie podeszlam do tego typu preparatow. Wiem, to moze byc kwestia indywidualna, ale u mnie jednak cos sie podzialo, a zdrowie wazniejsze. Zakupilam artdeco lash activator, tam tego skladnika nie ma albo ja go nie umiem zidentyfikować. Jednak strasznie podraznia, stad szukam dalej.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

PS wprowadzenie do obrotu nie zawsze traktuje jako gwarancję bezpieczeństwa. Ponoc ekstra bezpieczne maja byc preparaty do biustu z fitohormonamii, a ich dzialanie moze objawiac sie bardzo róznie, co warunkuje wiele czynników w organizmie konkretnej kobiety.

Edytowane przez ciotkaklotka
Czas edycji: 2014-03-19 o 23:05
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując