Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - alergia na nikiel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-14, 14:18   #25
Kasiaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 113
Dot.: Alergia na nikiel - pomocy

Mam ten sam problem od 7 ponad lat ale nauczylam sie juz z tym zyc.Wysypka co jakis czas sie pojawia wiadomo nikiel jest prawie wszedzie niestety Co do pielegnacji polecam serie Iwostinu do cery suchej wrazliwej alergicznej i atopowej.Mi pomaga i lagodzi troszke swedzenie na buzi-cenowo ok 25-30 złotych.Poza tym hmm reszte srodkow pielegnacyjnych testowalam sama na sobie, jak nie dostawalam wysypki to szly do uzycia dalej Co do jedzenia zero potraw smakolykow dodatkow itp z puszek, konserwowanych, pieczywo bez dodatku oleju i tluszczy roslinnych.Lista jest dluga, ja np. po odsatwieniu wszystkiego co moze mnie uczulic w diecie schudlam niemilosiernie i tak juz mi pozostalo to waze 44 kg.Ale wysypki pojawiaja sie rzadziej niz wczesniej.Za wszelkie slodkosci typu ciasteczka itd dziekuje choc ciezko chwilami tlumaczyc ze nie moge bo alergia i wysypka pozniej.Ale troszke odbieglam od tematu.Wiec do rzeczy.Pielegnowanie skory alergicznej to przede wszystkim nawilzanie, odbudowywanie nadwyrezonego naskorka.Nie wiem jakie leki. masci stosuje Twoja corka.Ja poczatkowo mialam Elocom, Cutivate i wiele innych masci ze sterydami.Polecam tez Lipobase w przerwach miedzy wlasciwymi lekami jako uzupelnienie terapii.Kosztuje ok 20 złotych.Jak sobie jeszcze cos przypomne to napisze.Pozdrawiam
Kasiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując