Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-04, 07:43   #4067
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
wrzucam swoje, dobrze zrobilam skracając je do tego kształtu?
sam lakier średnio, ale z flejksami super a pazurki śliczne i mają fajny kształt

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
chyba powinnam wziąć inny ten kolor na samym dole
jakby był zblizony do środkowego pewnie inaczej by wygladało, ale ten kolor co masz jest dobry, tylko trzeba delikatniejsze przejście zrobić

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
jak te cieniowanie ma wyglądać? na necie są różne...

caate ale jak mocniej? bardziej nasycic te kolory?
tak naprawdę to - jak Tobie się podoba

co do przejść jak zaczynasz od góry (tym jaśniejszym różem np) - to musisz potem nabrać na gąbkę malutko lakieru, ciut ciut, i cieniować w dół dalej, stopniowo, aż dojdziesz do jaśniejszego koloru( tego jasnego fioleciku) i granica będzie prawie nie zauważalna. Potem tak samo z tym najciemniejszym kolorem. U góry więcej, a potem coraz cieniej do tego średniego różu. Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

I pokażę Wam moje lekko znoszone co widać po końcówkach, dziś będzie malowanko
śliczne zestawienie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ps, do tch dziewczyn które pamięaj zdjęcia moich pazurków pomalowanych na niebiesko(jakby co to foto jest w albumie) czy sadzicie że mam za długie?
bo ja juz nie chce napweno dłuższych tylko utrzymac ta długośc
prosze o szczerośc
mi się podobają, bo są zadbane i równe
a jakbyś je wypiłowała tak jak miałaś te krótsze jasne co są w albumie to byłoby bosko

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość

a te przejścia jaki mają mieć kształt? prosty? skośny? któraś dziewczyna mówiła że w uśmiech..
w uśmiech to ja nie widziałam... najczęściej proste, ale możesz na skos, albo inaczej jak Ci się spodoba tylko
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora