Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-14, 20:57   #1866
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
U mnie rodzina nie komentuje ale znajomi nie tyle komentuja co po prostu.. No coz, jest dla nich naturalne, ze jak gdzies jada to proponuja znajomej parze a nie samotnej kolezance. Etc. Preferuja po prostu znajomych o tym samym statusie..a drugie co mnie wkurza to to, ze niektore kolezanki sie zachpwuja jakbym byla okienkiem gdy ich facet wyjedzie albo cos..i oczekuja bym sie dopasowala z terminami do nich a dziwi ich pomysl ze mialyby cos nagiac dla mnie..co mnie czasem boli, ale ogolnie jak madrze mowisz trzeba sie koncentrowac na swoim zyciu.. A znajomych szukac takich ktorzy nie robia takich akcji. Ja sobie zaplanowalam zakup psa ale musze jeszcze stworzyc dobre wa7runki dla niego [emoji6] grunt to miec plan i byc szczesliwym a reszta jakos bedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat na znajomych naprawdę narzekać nie mogę i z tego się cieszę. Z przyjaciółką miałam spięcia o jej brak czasu, bo nowy facet, ale pogadałyśmy szczerze i jest lepiej.
Co do psa to myślę, że też skończę z czworonogiem. Póki co zmiana pracy, potem mam nadzieję własne mieszkanie i pies
Classic jest offline Zgłoś do moderatora