Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-15, 06:47   #1883
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
[/COLOR]earthpace hejo, z jakiej części Polski jesteś ?
Z wrocławskiej

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
On myśli, że mnie wychodzi, czy coś, ja nie wiem. Poczułam się tak niekomfortowo dziś z tym. Mimo wszystko uważałam, że to fajny chłopak i nie chciałam go krzywdzić, ale widzę inaczej się nie da, żeby zrozumiał ostatecznie, że nic nie czuję, nie jesteśmy sobie przeznaczeni, nie lubię jego dotyku i nie jest W.
Może z nim po prostu pogadaj i powiedz szczerze, że czujesz się osaczona.. może nie ma dużego doświadczenia z kobietami/ma dziwne doświadczenie i wydaje mu się, że tego oczekujesz.. że to romantyczne albo cokolwiek.. Nawet jak się nie dogadacie, to może wykorzysta to na przyszłość W końcu to człowiek, też ma jakieś uczucia, nie ma co bez słowa wyjaśnienia znikać, żeby się domyslał co poszło nie tak.

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
W moim domu jednorodzinnym mam psy i kocham je najmocniej na świecie Mam taką rasę, że nie trzeba się nimi specjalnie zajmować, teraz są już podstarzałe to już w ogóle. Także pieska polecam, ale dopasuj rasę do swoich warunków domowych.

A co do chłopaka to po prostu bym go chciała mieć, bo już mi jest przykro, tęsknie za byciem z kimś bliskim. Za całą tą otoczką, bliskością, ale nie mam siły już umawiać się na randki. Chyba wyszłam z wprawy :P:
Dzięki, nawet nie będę się przyznawać jakiego psa sobie wymyśliłam, bo wyszłoby, że zwariowałam.. no ale to celowo, chce psa, który mnie zaabsorbuje.

Co do randek.. mi na to zwyczajnie szkoda czasu.. Jak mam do wyboru pojechać w góry z koleżanką, gdzie mam pewnik, że będzie fajnie.. to jakoś średnio mi się uśmiecha przeglądać tindera i umawiać się na drętwe spotkania.. Zresztą ten Tinder i podobne odbiera z życia trochę niespodzianki jak dotąd poznawałam fajnych facetach w niespodziewanych okolicznościach i wtedy kiedy najmniej sie tego spodziewalam,czesto na 1 rzut oka nie robili wrażenia a okazywali się super... A te serwisy randkowe to jakoś tak, nie ma juz tej magii. No ale ja dziwna jestem i dlatego pewnie skończę z psem (obym miała warunki )

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Sama nie wiem. To nie przyszło na pstryk Swoje też przeżywałam i zresztą nadal przeżywam. Staram się nie pogłębiać w takim łańcuchu myśli, że tyle lat, że inni to, że nie mam tego czy owego. I naprawdę nastawiłam się na siebie, myślę co mogę sobie dziś fajnego zrobić, to czegoś się uczę, to siedzę w kuchni i gotuję, lecę na fitness albo na spacer, to ze znajomymi gdzieś wyjdę itp.Co nie jest równoznaczne z tym, że nie chciałabym mieć dobrego faceta.
Dziewczyny, przecież Wy macie 30 lat a nie 85 Ludzie poznają się w przeróżnym wieku, nastawiając się na najgorszy scenariusz, jest większe prawdopodobieństwo, ze tak własnie będzie.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
To rzeczywiście. Choć dziwi mnie, że ludzie tkwią w takich związkach... To przez kredyty? Z wygody? Ze strachu?
Z moich obserwacji najczęściej traktują to jako przeczekanie dopoki ktoś lepszy się nie pojawi na horyzoncie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora