Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-15, 09:06   #1889
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Singielki 25+ część XI

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Oo widzę tu dużo Wrocławia ;D jak cos to ja chętnie wyjdę na piwo w większym gronie
Ja też! Ja też!

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Sama nie wiem. To nie przyszło na pstryk Swoje też przeżywałam i zresztą nadal przeżywam. Staram się nie pogłębiać w takim łańcuchu myśli, że tyle lat, że inni to, że nie mam tego czy owego. I naprawdę nastawiłam się na siebie, myślę co mogę sobie dziś fajnego zrobić, to czegoś się uczę, to siedzę w kuchni i gotuję, lecę na fitness albo na spacer, to ze znajomymi gdzieś wyjdę itp.Co nie jest równoznaczne z tym, że nie chciałabym mieć dobrego faceta.
To ja robię to samo i szczerze sprawia mi radość moja codzienność, ale te myśli o samotnosci jakoś wypieram. A jak je już w końcu do siebie dopuszczę i próbuję oswoić, to całe zadowolenie z życia gdzieś ulatuje i nie mam nawet ochoty wyjść z domu.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


ja sobie bardzo wyobrażam: mam teraz super pracę, za 5 lat będę miała własne wymarzone mieszkanko A potem będę jeździć na wycieczki po całym świecie
Sama, ewentualnie z facetem, zależy jak mi się poukłada
Fajnie, chciałabym dojść za jakiś czas do tego etapu. Też jestem fanką podróży, ale nie wyobrażam sobie jeździć sama, muszę mieć towarzystwo
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora