Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 23:32   #1130
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość

Jaki jest w takim razie sens tego co ciągnie się przez pół wątku, czyli podawania składu, po którym ktoś ocenia czy jest ok czy nie ok?
Poza tym ja rozumiem, że to PPD może nie być większe niż 8, ale napisałam kilka razy, że dla mnie albo filtr azjatycki albo żaden, bo nie mogę sobie pozwolić na używanie czegoś tłustego i bielącego co wpływa na makijaż. Wolałabym mieć super wysoką ochronę PPD, to oczywiste, ale, tak jak pisałam, nie znalazłam jeszcze informacji o filtrze z wysokim PPD o właściwościach podobnych do tych przypisywanych filtrom azjatyckim, które siłą rzeczy wysokiego PPD mieć nie będą.
Sama zresztą napisałaś posta z listą filtrów, które rzekomo gwarantują dobrą ochronę UVA - jak to się ma do tego co piszesz o tym, że w zasadzie sam filtr o niczym nie świadczy?
Chyba nie czytasz dokładnie tego, co piszę

W ogóle nie odnosiłam się do Twoich składów i Twojej filozofii odnośnie filtrów - to Twoja sprawa. Zaczęłam Ci odpisywać po tym, jak zacytowałaś to, co ja napisałam.

Napisałam też, że trzeba patrzeć na skład i podane wartości spf/ppd.

Co do pytania o analizy - to nie czuję się kompetentna odpowiedzieć, bo sama uważam, że są bez sensu. Ja odpowiadam ewentualnie tylko, jak ktoś pyta o stabilność i podaje oprócz składu parametry.

A dywagacje, że skoro dany filtr chroni i przed uva i przed uvb to ochrona jest prawie równie wysoka są wg mnie bez sensu - gdyby to było takie proste zapewne w każdym produkcie mielibyśmy minimalne różnice między spf a ppd.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora