Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-13, 21:41   #3710
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Ja nisko czuję czkawkę, mam nadzieję, że już jest głową do dołu.

Chloe, zazdroszczę mini brzucha, ja ciągle słyszę, że "ooo, to już lada chwila", mam ochotę wtedy zatłuc. Ostatnio pani na rynku skomentowała, że zgrabny brzuszek, ja jej na to, że miło to słyszeć, bo zazwyczaj słyszę, że jestem na ostatnich nogach. Ona mi na to: "no nieee, przecież widać, że to jeszcze jakieś 3 tygodnie!". To był piątek, 8 czerwca, 10 tygodni do terminu.

Też mam 10 kg na plusie, ale głównie w brzuchu. Ciemną pręgę mam, ale zawsze miałam lekko zarysowaną, pępek też wywrócony na lewą stronę. Młoda czasem tak się wygina i pręży, że mam wrażenie, że zaraz mi tym pępkiem wyjdzie.

Dziewczyny, starsze dzieci odstawiacie od smoczka teraz, czy po porodzie? Ja dzisiaj pod wpływem impulsu wysłałam smoczek na wakacje i poddałam się po ponad godzinie lamentów. Smoczka używamy tylko do zasypiania, drzemki w ciągu dnia czasem udaje się odpękać bez smoczka, o ile są na spacerze.
Ja też dobiłam do 10 na plus. Pocieszajace jest jedynie to że z synem na tym etapie też tyle miałam. Potem przybralas jeszcze 3 kg z czego 2 kg spadłam ok 2 tyg przed porodem więc ostatecznie było 11 na plus. Liczw że tym razem będzie podobnie a nie więcej. Największe tycie miałam w 2 trym i teraz póki co też.

Co do smoka to mój był raczej bezskoczkowy. Korzystał jedynie w wózku na spacerze i sam odrzucił koło 6 miesiąca.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora