Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-10, 17:14   #806
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;29885550]Zastanawiałam się nad tym "Orchid", ale na niektórych zdjęciach ma baaardzo mocny błysk. Czy taki jest "na żywo"?[/QUOTE]


Hej Byłam na targach i widziałam oba białe które są w ofercie LL. Jeden jest okrutnie świecący- taka biała żarówka, drugi delikatnie mieniący. (jeden Angelic drugi Orchid - dla pewności lepiej upewnić się jeszcze w klepie LL który jest który) Właśnie tego drugiego Pani nasypała mi dosłownie 3 kropeczki do pudełeczka podkładu, który kupiłam i przyznam ze jak się pomalowałam to uznałam że jest prześliczny - taki rozświetlający na powieki, brwi i górną część policzka kto gdzie woli i żałuję ze go nie kupiłam w sumie. Kiedyś kupiłam vanilla shimmer i byłam niezadowolona bo jest brzoskwiniowo-różowy i średnio ładnie wyglądał, no i ten w kolorze podkładu też się do niczego nie nadawał bo był niewidoczny. Identycznie rozświetla ich rozświetlacz Star Dust ale w kolorze beżu nie bieli- też jest prześliczny ale subtelniejszy. Zastanawiam się który lepiej kupić

[edycja moderatora, propozycja kupna]

Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2011-10-10 o 19:43
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując