Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który z zabiegów jest najlepszy??? Mikrodermabrazja/Kwasy/Me zoterapia bezigłowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-12, 10:04   #9
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Który z zabiegów jest najlepszy??? Mikrodermabrazja/Kwasy/Me zoterapia bezigłow

nie ma za co, co do sumplementacji to najszybciej efekty nawilzenia widziałam po capivicie, , musiałam go odstawić bo już po tygodniu stosowania miałam nieźle przetłuszczona skórę, co do omegi 3 to pamiętaj żeby łykać po 4 tabletki dziennie.

laser IPL jest bezinwzyjny także nie musisz sie go obawiać, można usunąć nim przebarwienia, naczynka a także owłosienie, osobiście miałam usuwane duze czerwone naczynko na nosie ale nie był to IPL, dwa razy byłam na zabiegu ale po około 5 miesiącach jest znowu widoczne co prawda dużo mniej, ale jest, także czeka mnie jeszcze trzecia wizyta w tym celu.

Co do kremów które zakupiłaś to powinnaś być z nich zadowolona, pamietaj tylko że przy stosowaniu dirosealu konieczne na dzień jest uzywanie filtrów nawet w zimę gdyż krem ten zawiera retinaldehyd który jest z rodziny retinoidów
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując