Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-11, 20:19   #940
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

6. L`oreal, true match, podkład dopasowujący się do skóry, 30ml
7. Astor, perfect stay, korektor pod oczy, 6,5ml
8. Organique, bloom essence, cukrowy peeling do ciała, 200ml
9. Go Pure, fresh mint, chusteczki odświeżające, 15szt

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
3. Sylveco, tymiankowy żel do twarzy (150 ml) - świetny produkt o trochę specyficznym zapachu. Dobrze mył twarz, nie przesuszając jej. Bardzo wydajny i zdecydowanie warty swojej ceny. Chętnie wypróbuję również wersję rumiankową.
Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Mam żel do twarzy rumiankowy z Sylveco i zapach faktycznie dość specyficzny, ale jestem bardzo zadowolona z działania i jak najbardziej polecam spróbować także tą wersję.
Jak tylko wykończę żel micelarny z Lirene to zdecydowanie kupię jeden z tych dwóch produktów.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Czyżby Klorane był ulubieńcem?
Jeśli tak i jeśli masz w okolicy Superpharm i masz kartę Lifestyle to jutro masz -50% zniżki na produkty tej firmy.
Jest cała masa innych zniżek.
Ja dziś uzupełniłam zapasy - nabyłam farbę do włosów i piankę do mycia twarzy Iwostin, którą właśnie zdenkowałam, a która jest świetna.
W tym tygodniu jest masa zniżek na Dzień Kobiet, więc poszukaj. I chyba jeszcze 11 marca jakiś weekend zniżek ma być- coś na jakimś billboardzie mi mignęło. Znów zniżki z jakiejś babskiej gazety.
Na demakijaż i kolorówkę chyba w tym tygodniu Hebe też ma sporo promocji.
Nie, nie, Klorane się u mnie nie sprawdził. Ciężko ocenić działanie wzmacniające po buteleczce 100ml, natomiast po jego użyciu włosy bardzo szybko stawały się nieświeże. Następnego dnia moja czupryna wyglądała jakbym co najmniej nie myła włosów 3-4 dni.
Dziękuję za rady, niestety z żadnych zniżek nie skorzystałam. Z jednej strony to bardzo dobrze.

Cytat:
Napisane przez ririana Pokaż wiadomość
mój Revlon Colorstay już się kończy. Na próbę zamówiłam Infallible Matte, ale coś czuję, że wrócę z podkulonym ogonem do Colorstay
Ja całkiem lubię Revlon, ale czasem kiepsko mi się z nim współpracuje. Jednakże z tej półki cenowej to najlepszy produkt matujący, jakiego używałam.


[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;57076071]Mi tez nie pasuje, okropnie wyglada na twarzy. Jakoś zużylam ale sie męczyłam z nim[/QUOTE]

Podobne właściwości ma Estee Lauder Double Wear, a w dodatku dużo ładniej wygląda na twarzy. Gdyby nie ta zawrotna cena, to nie używałabym innych podkładów.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora