Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 22:03   #1970
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Re: Blizny

Cytat:
Napisane przez Bachusik Pokaż wiadomość
Witam!
Wlasnie jestem przy koncu stosowania izotrotenoiny i lekarz doradzil mi ze warto zrobic laser na blizny (glownie zostaly mi te od wyciskania na policzkach), myslicie ze blizny zejda po laserze? i czy bedzie to w ogole jeden zabieg laserem czy wiecej?
Wydaje mi się, że laser to najsilniejszy bodziec i blizny po jakimś czasie powinny zejść. Ale z pewnością nie po pierwszym i jedynym zabiegu Po pierwszym może być jakaś różnica w wyglądzie skóry, ale nie w postaci szalonego efektu.
Nie miałam takowego zabiegu, ale na pewno kiedyś się skuszę.
Dla mnie laser to skuteczna ostateczność, po którą można sięgnąć jak inne metody zawodzą. Faktem jest, że nikt nam nie da gwarancji, że efekt będzie stuprocentowy, ale na pewno będzie o wiele lepszy niż kupne specyfiki na blizny i przebarwienia.
Ja teraz robię laserową depilację, więc na usuwanie blizn muszę jeszcze poczekać

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
czy blizny zejdą to nawet lekarz Ci nie powie, ponieważ każda skóra jest inna, inaczej reaguje na laser, kwasy itp. Jedyne wyjście to samemu się przekonać i zrobić zabieg Ja wczoraj byłam na konsultacji (przed zabiegiem laserowym) u lekarki, ona też nie dała mi gwarancji że laser pomoze, ale będę próbować, może akurat
Daj znać jak to wyglądało bom ciekawa okrutnie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując