Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związki bez zobowiązań- jak to jest?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-04, 14:33   #176
womenka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Dot.: Związki bez zobowiązań- jak to jest?

Cytat:
Napisane przez spinacz:) Pokaż wiadomość
Tkwiłam w takim chorym układzie 3 lata. Wspólne imprezy, wycieczki, kino po wszystkim oczywiście sex. On miał inne dziewczyny a ja innych chłopaków, ale regularnie się spotykaliśmy żeby ponarzekać na naszych towarzyszy, pocieszyć się, dowartościować nawzajem, nie koniecznie każde nasze spotkanie kończyło się stosunkiem. Jednak po jakimś czasie w nasz układ wdarła się zazdrość... chciał żebym była tylko jego, ale nie koniecznie on tylko mój. Stwierdziłam, że najwyższy czas to skończyć.... przez rok bardzo mi go brakowało musiałam walczyć sama ze sobą żeby nie rzucić się w jego ramiona. Dziś już jest dobrze a nawet bardzo dobrze mam chłopaka planujemy ślub, czasem wspominam jaki to człowiek był głupi... rozpaczałam za czymś czego tak naprawdę nigdy nie było???
Twoj chlopak wie o twojej przeslosci? Jesli mu nie powiesz to wszystko i tak wyjdzie z czasem a ty bedziesz juz po rozwodzie.Swoja droga skoro lubisz takie zwiazki to powinnas sie ich trzymac.Nie kazda normalna kobieta tak potrafi...
womenka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując