Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie po zaburzeniach odżywiania.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-27, 09:46   #2
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Odchudzanie po zaburzeniach odżywiania.

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Chorowałam (choruję?), ale jest już dobrze, mój stosunek do jedzenia stał się neutralny, jem wszystko i bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia. Gorzej z tym, że coraz bardziej czuję swoje ciało - ocierające się o siebie uda, wylewające się boczki i brzuch... I chciałabym schudnąć trochę, ale tym razem nie popadając w paranoję. Wiem mniej więcej, jak powinnam się odżywiać, przestudiowałam podwieszone wątki, ale może macie dla mnie jakąś radę jak nie wrócić do poprzedniego stanu psychicznego?

A tak w ogóle, to odchudzanie bardzo złym pomysłem? I czy przy ujemnym bilansie kalorycznym jest możliwość odzyskania miesiączki bez przyjmowania leków hormonalnych?
obraz Twojego ciała jest subiektywny i nie dziw się, że jako osoba z ed normalną, zapewne szczupłą figurę z leciuteńkimi krągłościami (bądź ich rzeczywistym brakiem), odbierasz negatywnie.
jakie masz bmi?
zalożę się ze wizualnie odchudzanie nie jest Ci potrzebne. Fizycznie natomiast jest wręcz niewskazane i nie , w 95% przypadków po ed, nie da się odzyskać okresu rozpoczynając na nowo dietę redukcyjną. jego brak oznacza, że czegoś Ci jeszcze brakuje. jeśli nie hormonów czy odpowiedniego % tk. tłuszczowej w organizmie, to na pewno utrzymywania prawidłowej wagi przez dłuższy okres.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując