Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-18, 13:38   #198
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A ja znów zakochałam się w myciu mydłem włosów (Trzy Korzenie są świetne!) i nie chce mi się myć szamponem w ogóle Ale raz czy dwa razy w tygodniu to robię, bo nie chcę dojść do momentu, aż mydło przestanie tak cudownie działać, jak wcześniej. Może to naprzemienne stosowanie coś na to pomoże. No i będę musiała zaopatrzyć się w więcej buteleczek nalewki (wypróbuję też jeszcze jedną, brzozowo-lawendową), bo jedna starczy mniej więcej na 15 płukań. A to mniej niż miesiąc używania, bo zimą włosy muszę myć codziennie, przez noszenie czapki mi klapną włosy u nasady i wyglądam jak Kopernik jeszcze bardziej... A nosić czapkę trzeba, bo inaczej włosy się niszczą i zimno do tego, ech
Mówiłam że jest świetne Ciesze się że Twoje włosy je polubiły

Ja myje mydłem kilka razy w tygodniu (2-3) w pozostałe dni Alterra (szampon z olejem makamadmia ) i Timotei Organic
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Owsiany bobas jest łagodny. Mam suchą wrażliwą skórę, w kierunku atopowej i bobas sprawdza się bardzo dobrze. Nie wiem jednak, czy nadaje się do włosów.
Do włosów raczej nie Po pierwsze ma płatki owsiane a po drugie jestt troszkę bardziej tłuste i może nie za dobrze oczyszczać włosy i skórę głowy

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Teraz używam Mydełka Kleopatry i jestem z niego baaardzo zadowolona!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując