Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-30, 01:32   #4890
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
1.

Po co maskować blizny po trądziku? A chociażby po to żeby uniknąć głupich spojrzeń ludzi na ulicy, komentarzy itp. Nie zawsze takie blizny da się usunąć. Dla niektórych mocny make up to jedyne wyjście. Trzeba umieć jednak go wykonać, aby uniknąć, jak to mówisz, efektu "szpachli", "tynku"...

dokladnie... czesto widac na ulicy dziewczyn ektora ma zle dobrany podklad ,a moze jej nikt nie doradzil i mylsi ze ja tak robi to jest dobrze...a chcialaby zakryc te swoje bolaczki trzeba czasami potrafic zrozumiec innych,wstawic sie w sytuacje osoby ,dlaczego tak postepuje jak postepuje.. nic nie dzieje sie bez przyczyny..
a ludzie potafia byc podli,zlosliwi....przygla dac sie,smiac z czlowieka ...ciekawe jakby ich spotkal taki problem ze skora jakby sie czuli. dopoki ktos nie mial powaznych problemow e skora to nie zrozumie tego i nie mam tu na mysli 3 pryszcze na krzyz,czy 3 blizny...

jesli chodzi o blizny potradzikowe,dziurki to nie da sie tego tak latwo usunac.. ja probowalam laserem ,niestety nie usuanal mi ich..
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora