Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 10:54   #68
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Kill me kill me!!!!! Te dzieci mnie wykończą!!!! Mała co godzinę wyje w nocy.... a w dzien cały czas spi..... Z sie chyba od niej zaraziła wyciem bo musiałam dzisiaj do niej 3 razy chodzic.....to piciu, to siku...... MASAKRA!!!!
Gosia-jak ja cie kobieto rozumiem!!!! Cały czas po pracy jest tylko-siku, jesc, bawic sie, śpiewaj mama- nie śpiewaj mama, chodź mama-nie chodź mama.....
Ide dzisiaj do fryzjera-juhuuuu-normalnie ide 1 raz od 9 mies.... kumpela sie smieje ze jak w ciazy czeka sie na dziecko to ja czekałam na fryzjera[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
Sandra-super ze jest lepiej!!! Kibicuje ci z całego serca a co do tz-kochana-jestes jeszcze młodziutka, całe zycie przed toba-jak ci sie nie układa z nim-to go zostaw-znajdziesz lepszego towarzysza-spójrz na Styske- jeszcze nie jednemu facetowi zawróciła w głowie..... ehhh jakby człowiek chciał miec te dwadziesciakilka lat.....[emoji6]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora