Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-07, 11:49   #79
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez 28Justyna89 Pokaż wiadomość
11 listopada przez cesarskie cięcie przyszedł na świat mój kochany skarb Antoś, był malutki, bo ważył tylko 2860, ale teraz, mając prawie trzy miesiące waży ponad 6 kg[emoji5] od przeszło miesiąca przesypia mi całą noc, tyle że ja go kładę spać na noc dopiero o 22, a budzę o 7. Czasami wierci się w nocy, ale wtedy wstaję, daję mu smoka albo chowam rączki i śpimy dalej[emoji5] do tej pory nie było z nim żadnego problemu, ale od jakichś dwóch tygodni zachowuje się dziwnie przy piersi. Poje 5 minut, odrywa głowę i płacz, nawet nie chce na pierś znowu spojrzeć[emoji22] dlatego od pewnego czasu dostaje mm i pewnie niedługo całkiem na nie przejdziemy. Może któraś z Was tak miała i może wiedzieć, o co chodzi mojemu dziecku?

Pisałam juz o tym,ze to normalne od trzeciego miesiąca.Do Maluszków trafia wiele wiecej bodźców i sa niespokojne. Maja na oku wiecej ciekawszych rzeczy niż jedzenie. Podobno mija. Niestety tez wiele kobiet w tym okresie właśnie rzuca kp, a to nie w tym problem.
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora