Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-21, 11:15   #17
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
A wlasnie wczoraj pierwszy raz sie zainteresowalam tym 8 minute ABS. Dokładnie Legs mnie interesują. I na youtube znalazłam ten filmik i tak sobie pomyslałam ze poćwicze to. Tylko nie wiem czy to cos daje? Widzisz jakies konkretne efekty Na nogach np. Bo nogi mam straszne. A uda to juz szkoada gadac myslisz ze cos pomoze ten ABS? Szukalam wczoraj stron zeby sciagnąc ten filmik ale nie ma niestety. Ale bede wlączac youtube i cwiczyc najwyzej. Az w koncu na pamiec sie naucze
wiesz ja tak to ćwiczę od czasu do czasu a akurat legs są dla mnie najłatwiejsze ze wszystkich 8min (tylko jeszcze arms nie próbowałam) ale Priv ćwiczyła 8 min i schudła więc chyba warto spróbować zwłaszcza że długo te ćwiczenia nie trwają


Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
No to ja tak nieśmiało spytam : mogę dołączyć?
Odkąd ograniczam jedzenie i nauczyłam się jeść zdrowe podukty, schudłam ok 2kg, więc moje przejście na SB nie będzie ciężkie zważając na to, że na przykład serki wiejskie kocham przeogromnie, a ziemniaków nie tykam od dawna.
Mam dokładny miesiąc na stratę około 3-4 kilogramów, powinno się udać prawda?
Jeszcze się trochę w tym gubię, nie wiem do końca co i jak, lecę więc czytać poprzednie wątki .
witamy witamy
z nami na pewno Ci się uda
__________________




k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora