Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 13:01   #28
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
No to ja tak nieśmiało spytam : mogę dołączyć?
Odkąd ograniczam jedzenie i nauczyłam się jeść zdrowe podukty, schudłam ok 2kg, więc moje przejście na SB nie będzie ciężkie zważając na to, że na przykład serki wiejskie kocham przeogromnie, a ziemniaków nie tykam od dawna.
Mam dokładny miesiąc na stratę około 3-4 kilogramów, powinno się udać prawda?
Jeszcze się trochę w tym gubię, nie wiem do końca co i jak, lecę więc czytać poprzednie wątki .
hej, jasne, że możesz, śmiało pytaj o wszystko i tu jest też mega-kompedia którą Ahcak wkleiła

Cytat:
Napisane przez blondyneczka513 Pokaż wiadomość
Wiatm Kochane New domek <hura> xD U mnie przygotowania do egzaminów pełną parą, ale Sb się trzymam- jak narazie zero grzechów, ewentualnie mniej jem tylko bo to już jutro i mam stresa Będziecie trzymać kciuki jutro od 9 do 11?;>
haha to mi kciuków zabraknie!! Będę chyba zbiorowo za "moich" gimnazjalistów trzymać swoją drogą blondyneczka, myślałam że starsza jesteś

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
k_asiaczek sliczny wynik musisz miec teraz śliczny brzusio


dzisiaj zjadłam na sniadanie troche węgli i było mi niedobrze... chyba trochę sie od nich odzwyczaiłam...
ale już jest ok
nakupowalam sobie kilka tych nowych saszetek musli z gelwe... nie brałam tylko tej z kawałkami czekolady... jutro wypróbuje
ale te musli to nie są takie za bardzo SB niestety.. też leżą u mnie w szafce.
w ich składzie (chwyciłam tropikalne) są min: cukier, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, syrop karmelowy, rodzynki, nadyzowane owoce i chipsy bananowe z cukrem w środku
dla porównania muesli owocowe z TESCO (taka wielka 1kg torba, przezroczysta)
płatki zbożowe67%(owsiane,pszenn e,żytnie), owoce 30%(rodzynki, banany, gruszki,morele,brzoskwini e,śliwki,jabłka,orzechy laskowe), płatki kukurydziane 3%(kaszka kukurydziana,cukier, ekstrakt słodowy,sól)
więc to chyba zdrowsza alternatywa jak ktoś bez muesli nie może. Poza tym nie ma w nich takiej ilości chemii, a cukier tylko w tych kukurydzianych których jest mało


kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora