Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związki bez zobowiązań- jak to jest?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-18, 19:12   #154
karolka7911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16
Dot.: Związki bez zobowiązań- jak to jest?

Nas najpierw praca polaczyla, potem zdecydowalismy sie spotkac, nigdy nie sadzilam , ze moge w nim cos wiecej dostrzec, bylam po nieudanym zwiazku, nie chcialam kolejnego angazu, ale niestety stalo sie , nawet nie wiem kiedy stwierdzilam , ze mi go brakuje,ze jestem zazdrosna o to gdzie jest z kim jest. Takie zwiazki, dla mnie raczej spotkania bez zobowiazan nie sa dla wszytskich ludzi. On mnie prosil, bym sie nie zaanagazowala, ale nie mialam na to wplywu, powiem wiecej, on wie o tym ze tak sie stalo i ja chce to zakonczyc z wlasnej woli, on jednak nie chce...mowi bysmy dalej byli przyjaciolmi, ze bylo milo jak sie spotykalismy, owszem bylo, ale teraz jakim kosztem maja sie odbywac te spotkania. Staram sie poukladac w swojej glowie to wszytko nabrac znow dystansu, akurat teraz wiem ze nie bedzemy sie widziec conajmniej miesiac, kazde z nas ma czas...choc mamy ze soba kontakt telefoniczny.Jest mi ciezko bo mysle o nim...Pomimo ze sie nie widywalismy mielismy ze soba codzienny kontakt tel po 3, 4 czasem i 5 godzin. Opowiadalismy sobie wszytko, to byly piekne chwile, ktorych teraz mi bardzo brakuje....Musze sie podniesc i nie mysles o nim jako partnerze czy mi sie to uda, nie wiem, czas pokaze....
karolka7911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując