Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Gęsia skórka" na ramionach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-14, 19:08   #12
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: "Gęsia skórka" na ramionach

Witam !!

Podzielam Twój problem..... mam to samo.... tylko..odkąd pamiętam. Nie wiem czy mamy to samo, ale powiem Ci co ja robie... może pomoże

Więc ja mam takie krostki... tak jak piszesz..c.zerwone...i nieestetyczne. Moja pani dermatolog stwierdziła że to jest nadmierne rogowacenie się skóry. I ...nie może tego się pozbyć w 100%. Natomiast pomaga łykanie wit A+E, ale kazała uważać w czasie lata, bo nadmiar słońca nie sprzyja na łykanie tych witaim. A witaminy te żeby dały efekt trzeba baaaaaaaaaaaaaaardzo długo łykać....kilka miesięcy.... tak jak ja łuykałam... w zimie. Trzeba również robić peeling, ja np. mam rękawice do kąpieli AVON - rewelacja, tak na marginesie, na nią nakładam peeling (tez Avonu ) i szoruje jak tylko moge te ręce. Pomogły mi kremy firmy Xerial...niestety są drogie... i pomagają...troszke, ale były najskuteczniejsze jakie miałam.... tylko nie pamiętam czy nr 30 czy 50...ale można przeczytać na opakowaniu...są specjalnie dla nadmiernego rogowacenia się skóry. I tak jak pisałam.... efekt taki sobie..... ale lepiej niż było. No i dość drogie są te kremy...dostępne w aptekach. Aha.... Xerial 50 (lub 30) stosuje sie 2, może 3 razy w tygodniu..po peelingu... a na codzień możesz używać Xerial 10.. tak jak ja.... choć on mi nie bardzo pomógł. Ten silniejszy był lepszy. No i trzeba to opalić Moja dermatolog powiedziała, że słońce może pomóc..... pytałam o solarium... zaleciła ostrożność.

Mam nadzieje że coś Ci podpowiedziałam i jakoś pomogłam.... ja też mam te wstrętne krostki..... Ale życze Ci powodzenia.. daj znać gdyby co

Pozdrawiam,
Monika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując