Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dbacie o buzie? Wpisujcie!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-18, 00:39   #28
krazek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 63
Re: Jak dbacie o buzie? Wpisujcie!!

Mam cerę mieszaną/tłustą ze skłonnością do wyprysków i jednocześnie do przesuszenia. Od około 2 miesięcy używam kosmetyków Clinique i nie mogę poznać mojej buźki. Wygląda super a w dotyku jest aksamitna (zanim zaczęłam używać C miałam syf na syfie i zamierzałam udać się do dermatologa a tu niespodzianka) .
A więc: rano myję buźkę mydłem 3 kroki do cery tłustej, potem lotion 3 (nalewam na rękę i wklepuje w skórę, bo nienawidzę stosować różnego rodzaju wacików), następnie ddml, na to anti-gravity firming lift lotion, pod oczy anti-gravity (wydaje mi się za słaby na moje zmarchy i mam zamiar wypróbować Advanced stop signs eye).
Na noc demakijaż jakimś mleczkiem do tłustej cery (aktualnie Nivea), mydło 3 kroki, lotion, ddml, Total tornaround (kupował brat i zamiast do tłustej kupił mi do suchej, ale ku mojemu zaskoczeniu efekt jest super), pod oczy anti-gravity.
Około 2 razy w tygodniu Exfoliating scrub gommage tonique.

Rano na kremik nakładam podkład Etre belle Silk lub VelveMat (tego podkładu używałam od 8 lat ale ostatnio mam problemy z zakupieniem i przetestuję Superfit Cliniqua), lubię podkłady o płynnej konsystencji, które nakłada się jak kremik i nie powodują efektu maski. Cienie (różnych firm) jasniejszy wewnątrz oka, ciemniejszy na zewnątrz i pod okiem, eyeliner również etre belle(rewelacyjny cienki, sprężysty pędzelek), maskarę YSL volume effet faux cils, na policzki róż (odcień różowy)Clin. lub puder brazujący Damascar w zależności od kolorystyki makijażu. Na usta błyszczyk.
Nigdy nie wychodzę bez makijażu bo wyglądam okropnie.
krazek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując