Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do filtromaniaczek:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-31, 09:46   #1504
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
Hosenko, metodą eliminacji zostaje ci jeszcze wypróbowanie Antheliosów od La Roche Posay [tego Fluide Extreme nie polecam bo sie swieci, zawiera alkohol i szczypie w oczy], Avene [moi faworyci] oraz SVR [o tym jeszcze nicv nie wiem, dostałam od Pauli próbke i jutro mam w planach testy]

Póki co moge zareklamowac Avene. Mam mleczko i emulsje. Oba produkty z faktorem 50+. Są bardzo odzywcze - i to jest dla mnie zaleta nie do przebicia. jestem w stanie wybaczyc im to lekkie swievenie i pewną lepkość [do opanowania po przypudrowaniu jednakże]. Do tej pory zachwycałam się [i nadal sadze ze jest OK] mleczkiem - bo ma chyba najlzejsza konsystencje ze wszystkich. Ale ostatnio stosuje tez retinoidy i kwasy [diacneal] i chyba zafunduje sobie bardziej tresciwa emulsje [do skore mieszanej jakby nie bylo]. Mam takie wrazenie, ze ta emulsja wchlania sie [na mnie przynajmniej] lepiej niz mleczko.
w zimie zuzylam probke kremu 50+ avene, jest baaadzo tresciwy - raczej na chlodne pory roku, chyba ze masz odwodniona skore.

dziewczyny pewnie zaraz dorzyca cos o Antheliosie Dermo=Pediatrics LRP, bo to drugi Wizazowy faworyt
hmmm... na targowisku założyłam watek że szukam filtrów (końcówek lub nawet próbek), własnei po to, żeby poznać różne produkty - w aptekach dostałam tylko Vichy i Bioderme 100...

Zaciekawilaś mnie emulsją (też stosuję kwasy), jednak czy nie będzie za cięzka?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora