Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-01, 22:03   #3134
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Dziekuje za slowa otuchy Jak tylko sie dowiedzialam, wszystko poszlo calkowicie w odstawke, nie ma i nie bedzie mowy nawet o lyczku przez ciaze i karmienie..
Martwi mnie wlasnie to- ze najwazniejszy jest pierwszy trymestr, a pierwsze tygodnie to przeciez JEST juz pierwszy trymestr...ehhh

Jeszcze raz dzieki za mile slowa, a, i gratuluje Siostrze coreczki ( swoja droga-- Oliwka to przpiekne imie! )
Nie chcę się mądrzyć bo swojego dziecia jeszcze nie mam, nie zanosi się () i są tu na pewno dziewczyny dużo bardziej w temacie ode mnie, ale z tego co pamiętam z 2 roku z psychologii rozwoju, to najważniejsze połączenia nerwowe, mózg i inne kształtują się dopiero w okolicach 6-7 tygodnia, także spokojnie. Dopiero po zakończeniu 3 miesiąca Twoja fasolka będzie miała najważniejsze narządy Na tak wczesnym etapie chyba rzeczywiście nie było jeszcze czego niszczyć, ale oczywiście rozumiem Twój niepokój. Luzik w ramionka, wszystko będzie dobrze
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora