Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VI
Wątek: Essence cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 19:43   #3252
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A ja Ci bardzo dziękuję za zdjęcia, teraz już wiem, że go nie kupię. Nie potrzebny mi różowy, bo mam taki z Sephory i on daje o wiele lepszy efekt. Gdyby miał neutralny kolor, to można by go dawać nawet na całą twarz, a tak efekt świnki będzie na mnie, bo ja źle w różach wyglądam. A co myślisz o paseczkowym z Essence? Ja się nad już kilka razy zastanawiałam, bo szukam czegoś w kolorze herbatnika rozświetlającego, a tu trochę pomarańczy chyba jest, prawda?
pasiaka chciałam się pozbyć - tzn, nie mam na niego pomysłu, jak dla mnie jest za ciemny, robi plamy....no coś nie tak z nim u mnie na skórze się dzieję.
On jest dosyć brązowo-złoty niz pomarańczowy...chociaż to też od światła zależy...


A no i jeszcze ode mnie kilka zdań
Mam jasną karnację i wersja dla blondynek jest za ciemna, nawet jak bardziej używasz tej jaśniejszej strony.
Ale np. moja mama używa samoopalaczy, koralowych róży i bronzerów i na niej pasiak też źle wyglądał.
Nie wiem, poczekam, pomyśle co z nim z robić (jako cienie na powieki się u mnie nie sprawdził), wydaje mi się że ten pasiak to zmarnowany potencjał na naprawde dobry shimmer.



Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
ja na razie też dlatego nie jestem pewna jeszcze do końca które wezmę, ale kolory mega mi się podobają
Ishi, nie zamierzasz reaktywować swojego bloga? fajny był sama chyba swojego założe, tak mnie jakoś wena nachodzi

jeeny, mi już ciśnienie podskoczyło bo nie mam kasy jutro lecieć do Natury po lakiery

A link do bloga mam w podpisie i załóż bloga, chce mieć dużo znajomych
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-11-07 o 19:50
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora