Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacje-ograniczanie makijażu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-27, 21:21   #13
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Wakacje-ograniczanie makijażu

Cytat:
Napisane przez QueenOfDamned Pokaż wiadomość
Ale co mi da henna,skoro mam czarne,długie i grube rzęsy?Bez eyelinera czuję się goło...A może zrobić jakoś henną kreski na powiece?Tak jak tatuaż,powinno się chyba trzymać dłużej...

Martwię się,że będę straszyć
Jeżeli bez eyelinera czujesz się źle, Ty masz problem.

Jeżeli jemu się wydaje, że kobieta zawsze pięknie... inaczej idealnie wygląda, to on go ma.
Albo pomylił Cię z Angeliną Jolie albo... nigdy nie widział kobiety pod prysznicem.

W momencie, w którym sama ze sobą masz się czuć niekomfortowo, nawet eyeliner tego nie załatwi.
Nie wiem, co to muszą być za wakacje, że malowanie nie wchodzi w grę - nawet na biwaku można, jak się człowiek uprze - ale spróbuj go potraktować bez makijażu zanim wyjedziecie. Lepiej poznać reakcję przed, niż zmarnować sobie wolne dni. Co innego gdy macie zamiar budzić się razem po raz pierwszy, a Ty obawiasz się, że... będzie zaskoczony.
Nic tylko wstawać wcześniej, a następnie udawać się ponownie na spoczynek w eyelinerze, po to aby... pięknie się obudzić. Kompletna farsa, ale... czytałam i tutaj o takich pomysłach.

Kobieta ma prawo czuć się gorzej bez poprawek, ale... mężczyzna powinien ją akceptować także bez nich. W przeciwnym wypadku podziękowałabym takiemu mężczyźnie, ponieważ znaczyłoby to, że ani on nie znalazł tego, czego szukał - idealnego wizerunku, a tym bardziej ja.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując