Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 06:46   #4790
kicikici8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 51
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kicikici8 Pokaż wiadomość
hej baaardzo proszę o pomoc, chciałabym wiedzieć jakim jestem typem urody, ale nie mam pojęcia którym mogę być. włosy naturalne są tylko na zdjeciu w zielonym swetrze

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

szybko się opalam, na złotawo brązowawy kolor. raczej od razu na brąz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy mają ciemniejszą obwódkę, są takie jakby zgniło-szaro-zielone, mają brązowe plamki. brwi tak jak widać na zdjęciu (rzęsy raczej czarne).

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie ma piegów, za to bardzo dużo pieprzyków ciemnych i jaśniejszych ale zawsze w ciepłym odcieniu.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jest złotawa, ciepły odcień, ani nie jestem bardzo blada, ani też nie mam bardzo ciemnej cery. rumienię się rzaaadko i raczej chyba bardziej na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
naturalne, jak na zdjęciu w zielonym swetrze.( te bardziej przy głowie, bo końcówki rozjaśniane). trudno mi określić czy są mysie czy bardziej złotawe.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
to zależy,czasem są czerwone, czasem takie brzoskwiniowe, ale ciepły odcień.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

lubię siebie w granacie, niebieskim, szarym, w różnych jaskrawych kolorach, natomiast nie przepadam za barwami ziemi
na pewno nikt nie wie co to za typ? pomóóóóżcie, proszę wcześniej są inne zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC0253999.jpg (146,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 54545.jpg (71,6 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez kicikici8
Czas edycji: 2012-04-25 o 06:52
kicikici8 jest offline Zgłoś do moderatora