Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-17, 09:38   #4510
Mista87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Hej,

czytając ostatnie komentarze zaczęłam się zastanawiać, czy dobrze robię... Ostatnio zaczęłam leczyć się antybiotykami - Epiduo, gdyż na policzkach pojawił mi się stan zapalny(podskórne gule wywołane przez rozwój bakterii bezltlenowych??) . Swoją drogą zastanawiam się czy to nie przez OCM, bo pojawiły mi się w trakcie stosowania. Fakt, że wyciskająć dodatkowo je rozniosłam, no ale coż
Moje pytanie brzmi: stosując epiduo zaczęło mnie znowu zapychać (zanim zaczęłam miałam zrobione oczyszczanie twarzy u kosmetyczki, po 4 dniach odkąd zaczęłam smarować się maścią poprawiała mi peelingiem kawitacyjnym). W ogóle nic mnie Epiduo nie ruszało, skóra się nie złuszczała - poza okolicami nosa i ust:/ Zdesperowana zaczęłam szukać jakiegoś domowego peelingu enzymatycznego(cera naczynkowa) --> tak znalazłam informację, że warto przecierać twarz tonikiem z mleka Są to kwasy AHA, chociaż nie wiem ile tego kwasu znajduje się w samym mleku, pewnie nie za dużo. I moje pytanie brzmi czy wiecie może czy powinnam to stosować na raz? Od razu zauważyłam poprawę wyglądu mojej buzi Swoją drogą siedzę praktycznie całymi dniami w domu, a jak wychodzę stosuję filtr Ziaja spf 30.
Co o tym sądzicie? Będę wdzięczna za odpowiedź

Pozdrawiam

Edytowane przez Mista87
Czas edycji: 2012-08-17 o 09:39
Mista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując