Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-30, 15:02   #5001
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Off top o włosomaniactwie był cudowny, uśmiałam się
A na nas i off topy przeróżne można liczyć. Jak się rozkręcimy to przeróżne cyrki odchodzą

Cytat:
Napisane przez nikki2676 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecić jakąś dobrą drogeryjną farbę z brązów? Mój naturalny kolor to ciemny brąz, niestety z coraz większą ilością siwych włosów, które chciałabym "zatuszować" farbą. Chciałabym jakiś odcień zimny, bez rudego połysku...........
Pokaż aktualne zdjęcie włosów w świetle dziennym i koloru jaki chcesz mieć, wtedy się doradzi.
Ale z lepszych farb drogeryjnych to L'oreal excellence podobno. Ale mojej mamie siwków nie był w stanie pokryć i do tego farba śmierdziała niemiłosiernie.
Chociaż mama mama farbowała poziomem 8, ale jednak siwe nie były wcale pokryte.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
szkoda, bo sa tanie, a wlasnie zalezy mi zeby nie wydac za duzo pieniedzy

nie no, jak one maja taka smieszna numeracje to nie bede ryzykowac, oby tylko jakies inne drogeryjne w przystepnej cenie mialy oznaczenia takie jakimi tutaj sie poslugujemy. albo wezme 6,0 a mi wyjdzie cos innego niz podejrzewamy, bo producent tak jak piszesz, wymyslil sobie taka numeracje, ktora niekoniecznie jest zgodna z paleta kolorw.
L'oreal excellence podobno są dobre.
Te drogeryjne, które mają "normalną" numerację powinny być ok, ale wtedy za nic nie patrzeć na obrazek na kartoniku lub nazwę, bo jedno podkręcone przez grafików, a drugie to "bóg wie co".

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuje Was regularnie , ale malo sie odzywam.
Ale dzis juz nie wytrzymalam macie anielska cierpliwosc do tlumaczenia rzeczy oczywistych
Jak sie miesza dwie substancje - bierze sie odpowiednia illosc jednej i drugiej do jednego naczynia i miesza sie litosci

Wyprobowalam za poleceniem Weronisi i rumpletazar koleston perfect i color touch. Niestety wybralam poziom 5 ktory jest do mnie za jasny . Ale farby bardzo latwo i przyjemnie si nakladaja. Moim zdaniem lepiej niz inebraya
Rumpleteazar masz cudony kolor wlosow, mimo ze lubie ciemne to Twoj odcien jest zachwycajacy.
Weronisia ladnie Ci w ciemnych, nie rozjasniaj juz
Hahahahhahahaha !!!! Ja cierpliwa? Wolne żarty Zauważyłam, że im starsza jestem, tym szybciej mam ochotę mordować

A ja zostanę przy Inebryi, bo to dla mnie niebo a ziemia przy drogeryjnych i Matrixie SoColor
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora