Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-24, 17:56   #2246
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Na tyle na ile ogarnęłam telefon, zrobiłam zbliżenie- ten telefon jest za duży, nie mam 3 ręki żeby manualnie ustawiać ostrość. Zrobiłam co mogłam fociachy niżej

Strasznie wyglądaja te moje pazurki na takim zbliżeniu, jak szufle do węgla
o dzięki
hehe to takie wrażenie, ja mam tak samo ze swoimi ale lubię z bliska czasem robić żeby dokładnie coś pokazać

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

O japierdykam
dzięki Aga

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

Anula! dzisiaj zmalowałam baardzo podobne mani na białym tle kropki, każdy pazurek w innym kolorze, ale bez gradientu :P tylko przy Twoich to wstyd pokazywać, bo są idealne
telepatia
dziękuję, ale nie gadaj głupot i mam nadzieję je zobaczyć!
ja ten pomysł miałam już od mega dawna, ale jakoś na migdałach mi się nie chciało. A miało być trochę inaczej, wyszło inaczej, ale to nic, bedzie może za jakiś czas kolejne w tym typie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
tzn lakier jest zalany, ale taki błysk to oliwka robi Lubię jak na zdjęciach mani jest "odpicowane"

no niee, to jest tak idealne!
mi nigdy takie ładne kropki nie wychodzą
rozumiem


oj, niektóre idealne nie są, a to dlatego że każdy lakier inaczej się rozlewa i tak dalej, ciężko się tak przestawiać co 3-4 kropki na zupełnie inny lakier
może akurat na gorsze lakiery trafiłaś? nie wiem, za rzadkie, albo za gęste. Rób częściej kropy i dojdziesz do wprawy

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Anula kropeczki miodzio

Twoje też super, takie trochę eleganckie, trochę zadziorne...

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie cudne MIYO upolowałam dziś! No i skusiłam się na ten top z PR...
ładneee a topu ciekawa jestem.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale się napracowałaś
cudowne!!
nooo
tyle dobrego chociaż
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora