Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 15:20   #436
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no i super

a ja mam tylko białaski:
No nie wiem czy tak super dla mojego stanu konta

Super, u Ciebie wszystko wygląda rewelacyjnie


Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Anula, dobry jest ten biały lakier? Ile warstw masz na paznokciach? Szukam jakiegoś fajnego, białego lakieru, przetestowałam już kilkanaście i każdy wygląda jakbym się korektorem bawiła
GR Paris 04 jest super


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
pokazuję złotko, tylko że foto ujowe ale fak nie mam granatu i musiało być na ciemniejszym niebieskim
Fajnie wygląda


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
chcę się zapisać w historii wątku chociaż jednym postem
Payton się ze mną męczy od tygodnia. Nie miałam siły zmywać,więc w niedzielę zrobiłam to,co kiedyś ciągle, czyli uzupełniłam odpryski

Zginął mi lakier (Figa z makiem CA). Nie ma w Helmerze,a nie malowałam nim nigdy,więc nie może stać nigdzie gdzie maluję,na stole czy coś.

Ponownie utwierdzam się w przekonaniu,że na perfekcyjnych paznokciach biel urywa wszystko (Ania)

jeśli chodzi o biel kryjącą-a nie korektorową,to ta z typografii Colour Alike. W butelce ma minimalny shimmer,ale na paznokciu nie widać. Potrzebuje 3 warstw,nawet nie nakłada się jak pastel,końcówki są zakryte,ale nie jest taki konkretny jak te frenchowe. Bardzo fajny,ale chciałabym mieć też coś mocniejszego
Pokazuj Payton!!!

Szkoda że zaginął lakier, poszukaj jeszcze.. Może się znajdzie?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora