Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-19, 08:43   #2115
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4694430 5]Yup, robiłam tak nie raz Potwierdzam, DHL to spoko kurier.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



To jest taka woda toaletowa (a może nawet bardziej kolońska) co można się nią spryskiwać po całym ciele Pachnie pięknie - soczyście, owocowo, tak...zielono - na ciepłe dni idealnie. O ile lubi się takie nuty. Wadę ma taką ten zapach, że dość szybko się ulatnia, ale to nie są perfumy więc czego wymagać. Aczkolwiek muszę przyznać, że jest trwalsza niż np. Aqua Allegoria Limon Verde Guerlaina, którą od paru dni testuję i wypada marnie - mija pół godziny i po zapachu ani śladu, nawet na włosach się nie utrzymuje.
Clarinsa na pewno warto spróbować.
[/COLOR]
[/COLOR]


Mi wszedł tylko ten CKLATO. RET3 nie wszedł, podobno jest jednorazowy, ale ja go jeszcze nigdy nie wykorzystałam [/QUOTE]

To super Ale i tak liczę, że zdąży przed 13 dostarczyć i będę miała paczuchę przed weekendem
Zaciekawiłaś mnie tym Clarinsem Ja też uwielbiam tą firmę.. Najbardziej kocham Instant Light Natural Lip Perfector Mam 4 kolory
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora