Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-09, 14:02   #1153
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dostałam boxa z D. tzn. jeszcze go nie rozpakowałam, bo zaznaczyłam z rozpędu pakowanie na prezent i owinęli pudełko takim "śliskim" miętowym papierem i obwiązali czarną wstążką szkoda mi rozwalać takie śliczne opakowanie
Pudełko jest znacznie mniejsze niż te z S. ale z pewnością pomieści kilka moich skarbów
Z Sensai dostałam jakiś kremik rozświetlający w słoiczku, a niespodzianka to różowe DKNY

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Rozpakowałam delikatnie pudełeczko nie wiem, po cholerę wrzucili mi 2 bony na 25zł od razu poszły do kosza, niepotrzebnie marnują papier na takie głupoty
Samo pudełko jest duuuuużo bardziej praktyczne od sephorowych. Mam nadzieje, że szybko będzie kolejna edycja
Mam już jedną maseczkę GlamGlow pod oczy z wcześniejszego kodu, może kiedyś odważę się jej użyć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora