Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poradnia małżeńska w Warszawie - gdzie najlepiej??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-08, 21:30   #13
zola19
Przyczajenie
 
Avatar zola19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Poradnia małżeńska w Warszawie - gdzie najlepiej??

Cytat:
Napisane przez olawi Pokaż wiadomość
Można próbować tu: ***** - istnieje mozliwość wybrania odpowiadającego terminu spotkania. Można odbyć tylko dwie wizyty, albo jedną trzygodzinną..., ale to chyba trochę za dużo na raz...
Hej, niestety Twój link sie nie wkleił.
Ja potrzebuje bardzo pilnie załatwić wizytę w poradni w Warszawie. Tak jak napisałaś, w ciągu jednego dnia najlepiej. Wychodzę za maż w ostatni weekend lipca...

Nie biorę ślubu w swojej parafii i wszystkich informacji - co trzeba załatwić udzielał nam ksiądz z parafii, w której bierzemy ślub, nie wymagał od nas wizyty w poradni, niestety ten z mojej parafii uparł sie i kazał nam koniecznie iść, bo inaczej nie wystawi nam licencji. A my wszystko mamy już załatwione oprócz tego... A czasu coraz mniej... Licencję muszę już niedługo mieć, do końca miesiąca najpóźniej...
Opadam z sił. Nie sądziłam, że będzie tyle problemów z załatwieniem ślubu...
Najpierw problem z zapisaniem sie na kurs przedmałżeński a teraz jeszcze z poradnia...
Bardzo proszę o pomoc... Wyślij mi proszę info gdzie można w ten sposób odbyć tą wizytę - mój mail: nemezis_9@o2.pl

Pozdrawiam
zola19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując