Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-29, 21:30   #64
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi na moje pytania. Czy to naprawdę ważne żeby rzęsy były jedwabne z dodatkiem syntetycznych? Czasem jest napisane, że są syntetyczne z dodatkiem jedwabnych. Czy to ma znaczenie? I czy znacie jakąś sprawdzoną kosmetyczkę w Lublinie? Chciałabym uniknąć niespodzianek. Ale jeśli ktoś mi te rzęsy zrobi źle, to po prostu nie zapłacę.
Moja znajoma przed weselem robiła rzęsy w tym salonie: http://euforialublin.pl/ i było wszystko ok. Podobno specjalizują się w przedłużaniu rzęs. Teraz mają nawet jakąś promocję. Ale lepiej popytaj jeszcze dziewczyn
Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, wiecie może jak to jest z przedłużonymi rzęsami i korzystaniem z sauny? Czy można spokojnie korzystać czy rzęsy poodpadają? Proszę, zapytajcie swoich nauczycieli, jeśli ktoś idzie na kurs przedłużania, moja kosmetyczka niestety nie wiedziała...
Można korzystać zarówno z sauny jak i basenu
Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
A powieki przy rzęsach przedłużonych 1:1 można normalnie malować eyelinerem? Jak później ze zmywaniem?
Z eyelinera chyba można korzystać, bo rzęsy nie są doklejane do powieki, ale w pewnej odległości od niej. Jest tylko ograniczenie co do tuszu - powinien być na bazie wody (water based, oil-free).
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując