Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosze o pomoc !!! Nie mam juz sił.. Prosze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-04, 15:01   #1
Animal12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6

Prosze o pomoc !!! Nie mam juz sił.. Prosze


Witam wszystkich,
Mam problem taki iż odkąd zostawiła mnie moja dziewczyna było to jakoś 17 miesiecy temu zaczęły mi się robić krosty na głowie. Zaczęło się to jakoś po miesiącu. Fakt że rozstanie z nią bardzo odbilo mi się na psychice. Jakoś od 3 miesiecy przestalem o nia zabiegac. Tak prawie rok caly czas zylem jej zyciem. Robilem wszystko by wrocila. Dobra nie bede sie rozpisywac na ten temat. Teraz napisze o krostach jak wygladaja. A wiec tak zawsze się ciełem na krótko .. gora na 10 mm boki na zero albo calkiem na lyso maszynka do golenia. Lecz kiedy zaczely sie krosty zapuscilem lekko wlosy. Jakos do 20 mm .. bo sie wstydzilem chodzic z nimi. Nie wiedzialem od czego one sa i nie wiem do dzis. Jednak iż kiedy zapuscilem wlosy krostek nie bylo widac za to jednak kiedy krosta sie robila albo kiedy sie zagoila lub kiedy sie zbierala w tym miejscu wypadaly mi wlosy. Krosty byly dosc duze bolesne i wyciekala z nich brudna krew i ropa. Poniewaz mialem duzo plamek cala glowa w kropkach poszedlem do lekarza. Dermatolog przepisal mi antybiotyki masc witaminy. Po jakims czasie ustapilo to lecz zapuscilem wlosy i scielem sie na irokeza nie bylo nic widac... krosty zeszly wiec sie scielem ostatnio. Scielem sie i bylem zadowolony bo nic nie mialem na glowie ... jedna plamka moze dwie ... kiedys mialem ich naprawde duzo wiec dwie plamki co to tam ... jednak za kilka dni zrobila mi sie jedna krosta dosc duza i wypadly mi wlosy .. poniewaz nie mialem krost postanowilem sie obciąć maszynka do golenia na łyso. I tak uczynilem. Lecz kiedy się obciolem po nie calych 10 minutach zrobilo mi sie tysiace krost na glowie. I w tym 2 albo 3 sa to znowu takie jak kiedys "wrzody" bynajmniej dla mnie tak to wyglada, i zwykle krostki z ropa. Znowu mam pelno plam ... az wstyd wyjsc na ulice. Jak zapuszcze wlosy nie widac nic ale lubie miec krótki poniewaz jestem kulturysta. Robilem badania krwi moczu i cos jeszcze nie pamietam teraz bo mysallem ze moze sa to obajwy od odzywek bo jem tego duzo. Jednak lekarze nie znalezli nic co by moglo wskazywac na to ze to wina suplementacji. Prosze o pomoc. Akurat teraz zakochalem sie na nowo a wstydze sie wyjsc na ulice. Boje sie ze ludzie beda sie smiac. I wogole... jest to uciazliwe... w dziecienstwie mialem trudne chwile a co najgorsze dziecinstwo jesli mozna tak to nazwac mialem naprawde złe... 2 krotnie probowalem sobie odebrac zycie... a teraz .. z takimi krostami znowu mam takie mysli... fakt ze scielem sie w piatek to bylo pelno krost. Jednak dzis mamy wtorek i mam krosty lecz jest ich o wiele wiele mniej mozna je policzyc ... a wtedy bylo ich jedna na drugiej bardzo ladnie schodza Pfff ze by nie zapeszyc .. ale najgorsze sa plamki bo jest ich pelno.. plamki bez wlosow ... nie wiem co robic... spotkal sie ktos z takim czyms ? prosze o pomoc ...
Animal12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując