Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-31, 07:54   #551
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Plamki Kochane - chyba Was główki dzisiaj bolą, coooooo? Zaszalałyście - ale było Wam fajnie. Czytałam i czytałam ,aż się kawą oblałam. A ja wczoraj po prostu padłam w towarzystwie Jaśka i Morfeusza.
Spisałam sobie , co mam kupić z Mazideł -
puder z jedwabiem
hydrolat różany
serum keratynowo - jedwabne do włosów
serum z lipodermię ( to, z vitC)
serum z lipodermią i soją

Coś jeszcze radzicie ? Do ciała ? Na starość skóry ? chociaż, zima idzie, i takie nawisy to można wykorzystać na szyi zamiast szalika, a na brzuchu i udach zamiast ciepłych gaci

Domuś - ad Twojej reakcji na BU i lęku, że na ocs też możesz tak reagowac. Ja mam ultra delikatną i wrażliwą skóę pod oczami, ale na cos 1 i cos2 reaguję świetnie. wylecz jednak sobie na maksa to, co masz teraz, żebyś nie miała podrażnienia przed połozeniem cos2 bo nie dość ,że będzie Cię to bolało, to jeszcze nie będzisz wiedziała, co Cię podrażniło.
I moze warto, żebyś sobie zapisała , a wcześniej sprawdziła, co było w składzie tych kemów z BU, by na przyszłsć unikać tych skąłdników. Optymalnie - gdyby to była baza, a nie to, co było aktywne

Moi goscie - wiecie, szkoda gadać. Mają taki stosunek do śwaita, tak patrzą na wychowanie dzieci , że nic dziwnego ,że one , kiedy sa dorosłe, to samotne jak psy i potrzebują terapii, by nauczyć się szczęśliwie żyć. Bo z takimi wzorcami i samooceną to tylko siedzieć w kącie i płakać. Ech, tak naprawdę to jestem tym spotkaniem przybita..

ale mam słoneczko za oknem - jest cudnie!!!! a ja musze dzisiaj pracować . W domu, na szczęście mogę to robić, ale jednak wolnego nie mam
Ale w czwartek jadę na czterodniową randkę do Kazika z TZ - etem !!!!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora