Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-30, 12:48   #3794
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez nemea Pokaż wiadomość
Dominkab - no cóż, przyznam się, nie należę do cierpliwych i właśnie zamówiłam sobie kolejne próbki. Za dużo możliwości siedzenia przy komputerze chyba. Ale cóż, mam usprawiedliwienie - 6 czerwca mam własne wesele i chce już wtedy mieć trochę słoiczków by móc się spokojnie ładnie pomalować na poprawiny. Bo na ślub idę do kosmetyczki, bo sama to bym się z nerwów malowała 10 razy i nadal by mi nie zpasowało Ja nie wiem czy lubie poniedziałki, ale na najblizszy czekam bo to po dlugim weekendzie i mam icha nadzieje, ze i do mnie bedą zamówienia szły 10 dni
Posiedzisz tu z nami troszkę i będziesz czekać na kilka zamówień naraz i zobaczysz, że na poniedziałki czeka się z utęsknieniem. My już się nie usprawiedliwiamy, bo zabrakło usprawiedliwień. No chyba zostały typu: moje minerały zjadł pies A żeby nie całkiem OT to dobrze, że wzięłaś Flata. Dobry pędzel to podstawa.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora