Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 15:48   #162
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
czy ten link który podała Curry jest tym, co chwalisz Hexx?

ja jestem wierna żółtej lirence 50+. odstawiłam ją troszke latem(na rzecz kremu lirene dla cery wrażliwej SPF30) ale od jesieni znowu kwasy więc znowu filtrek 50. kusi mnie spróbowanie innej firmy, mimo że lirenka jest dla mnie idealna
WinlyEm to dokladnie ten spray,ktory podala linkiem Curry-zglosilam go tez do KWC
Osobiscie nie mam za bardzo zaufania co do Lirene jezeli chodzi o ochrone

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Hexx dzieki za info Spray klorane tez kosztuje 40zl, ale jest go 100 ml.
Ja sie od wczoraj zorac'uje, wiec filtry obowiazkowe w kazda pogode. Na razie jestem na resztkach lirene(grrr...), ale musze juz sie w koncu na cos innego zdecydowac.
Pojemnosc przemawia do mnie w pierwszej kolejnosci tymbardziej,ze uzywam filtrow codziennie i przyznaje,ze w mega upaly odpuscilam sobie filtrowanie bo wszystko ze mnie splywalo Jednak jak w moje rece trafily probki spray'u zmienilam zdanie i teraz majac pelnowymiarowe opakowanie czuje,ze zostane przy nim na dluzej

Wiadomo,ze kazda skora inaczej przyjmuje filtry do tego dochodzi makijaz i zaczynaja sie schody dlatego warto testowac i probowac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując