Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-23, 18:28   #217
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez koko
Dzięki za odpowiedź.
Nie to, że nie mogę się obejść bez podkładu. Nakładanie samego sypkiego od razu na filtr kończy się porażką, a z podkładem jest jednak znacznie lepiej. Tak jak mówisz spróbuję ze skrobią. Chociaż ona też mi działa na nerwy, między innymi dlatego kupiłam sypki beztalkowy, czyli Translucide, żeby dać sobie spokój ze skrobią. Oj ciężko ostatnio ze mną. Tęsknię do czasów "bezfiltrowych", wkurza mnie to nieustanne kombinowanie. Kryzys i tyle.
Koko - a próbowałaś Dry flo od limarii, jest bardzo drobniutka i idealnie nadaje się do wymieszania z pudrem sypkim.
Nie znam fluidu Vichy (brak próbek) więc trudno mi zrobić porównanie z innymi filtrami. Znam mleczko żelowe Vichy i ono jest lepkie, ale inaczej niż filtry Avene. Powinnaś spróbować sprayu Avene - jest lepki, ale malutko. Dzisiaj rano wylało mi się go za dużo z flaszki i wmasowałam chyba ponad 6 ml w twarz i szyję. Po wchłonięciu , dosłownie kilka minut, wszystko było OK. Na to nałożyłam tonującą avenkę dla koloru, na to rozświetlający puder Hauschka, brązer, róż i wszystko było perfekt.

Jak byś chciała jakąś próbeczkę Avene to pisz do mnie PW.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora