Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-20, 15:33   #4896
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałm ze podobno kazdej kobiecie pasuje czerwona szminka, trzeba tylko dobrać odpowiedni odcień.
Dlatego najpierw trzeba szukać wsród tych tańszych szminek a jak się trafi na ideał to wtedy poszukać identycznego kolor wsród tych droższych.


Taak a potem Dim idzie na zaliczenie nieprzygotowana i własnie wiemy co robi zamiast się uczyć

Trafiłam dzisiaj w sklepie Społem na te markizy Oreo. Jakoś średnio mi smakowały, ten krem jest przesłodki, bo ja oczywiście robię tak że najpierw ciasteczka obgryzam a potem jem sam krem (i pewnie nie tylko ja tak mam )
skad wiedzialas??

dzisiaj mialam kolosa z gramatyki polskiej....dobrze, ze zrobilam sciage wczesniej bo udalo sie cos sciagnac poki co mam ino jedna rzecz zle wiec moze zaliczy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
jestem za!
napisz coś fajnego i dodaj o niekończących się OT

Truskawy gora!
ale nie napisze, ze na Tru nie ma podrobek bo teraz to juz nie mam pewnosci
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
jak zwykle na Asosie je kupiłam w promocji
model Kenly, czarne
http://www.asos.com/Ugg/Ugg-Kenly-Zi...px?iid=1188609
Classic mam długie i są bardzo wąskie, nadają się tylko do cienkich legginsów, a te zmieszczą mi też jeansy
ladne


co do szminek czerwonych to mi sie bardzo podobaja sama mam jedna ale malo kiedy uzywam- marzy mi sie taka krwista ciemna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora