Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-21, 15:36   #3918
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka24 Pokaż wiadomość
Masz racje Jak mogę go uzyskać na moich włosach? Wiem, że Ty używałaś 8.44+7.44 ale dopiero po jakimś czasie taki wyszedł Tobie. I ilu % oxydant? Myślę o 9%. Będę rozjaśniać włosy. Tylko poradź mi jak najlepiej? Będę używać JOANNA ROZJAŚNIACZ PLATINUM CLASSIC, planuje 12% lub 9%. Jak lepiej?. Nie wiesz może ile minut go trzymać? Czy do vitality (pewnie używać trzeba 2 różne odcienie) dodać pure orange, czy pure red?
Hej nie wiem czy pomogę ale ostatnio rozjaśniałam włosy z ciemnego rudo-brązu na złoty-rudy blond i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam rozjaśniacz Joanna 5-6 tonów, trzymałam na włosach 20 minut włosy rozjaśniły się w miarę równo do koloru jak na foto. Zniszczeń nie zauważyłam bo i tak planowałam obciąć się na boba i stosowałam maseczki. Rozjasniacz nie śmierdział, nie szczypał.. byłam w szoku, że wyszedł mi taki ładny, równy kolor. Dodam, że mam cienkie, delikatne włosy.

Rozjaśniłam bo na moich włosach każdy rudy na początku ładny potem spierał się do kasztanowego brązu a chcę mieć intensywnie rude włosy. Miałam zamiar farbować Mango od razu po rozjaśnieniu ale ten blond tak mi się spodobał, że przynajmniej na jakiś czas przy nim pozostanę.


oczywiście rozjaśnianie to zabieg ryzykowny, ja przeszłam go "bezboleśnie" ale Tobie może zniszczyć włosy więc robisz to na własne ryzyko. Wrzucam foto mojego koloru przed rozjaśnianiem (w rzeczywistości był ciemniejszy i bardziej brązowy niż na foto, jedynie w dziennym świetle przypominał rudy, zazwyczaj bardziej podchodził pod kasztan) oraz po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0566.jpg (28,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0601.jpg (38,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0596.jpg (30,6 KB, 63 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora